MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FSKA

V sobotu 11.6 se konalo mistrovství České Republiky karate FSKA v České Lípě. Sice jsme nejeli v tak velkém počtu jak vždy, ale i tak jsme byli úspěšní. Turnaje se zúčastnilo více než 20 oddílů z celé české republiky. Kladenské karate přivezlo celkem 4 cenné kovy.

Velké překvapení turnaje byli nejmladší členové výpravy Martin Šikola a Dominik Troka, mají teprve 9 let ale z turnaje si přivezli své první medaile a to 3.místo. Milým překvapením byl závodník Filip Šimek, který ovládl kategorii 14-15 let a odvezl si titul mistra České Republiky. Fanda Rozner, který je náš ostřílený závodník si odvezl více mistra ČR. Bohužel komu se tentokrát nezadařilo byl Jan Bárta, ale neklesáme na mysli a Honzíkovi věříme nadále. Moc gratulujeme a jsme na náš tým a trenéry hrdý!