Velký ninja

Sportovní přípravka pro děti ve věku 5-6 let

Pokud hledáte pro své děti pravidelný pohyb, který zaručí vývoj a vášeň dítěte ke sportu ale stále nevíte na jaký konkrétní sport dítě dát, je tu pro Vás skupina Velký NINJA. V této skupině se zaměřuje už více na sebeobranu a karate ale stále to není brané jako hlavní aktivita. Trénink je rozdělen na několik částí, které se například skládají z her, atletiky, karate, gymnastiky a třeba i opičí dráhy.

Je pro všechny děti, které chtějí pomalu ale jistě objevovat kouzlo a krásu karate a zároveň se rozvíjet duševně a fyzicky i v jiných  sportovních akivitách. Jasná pravidla a řád, kondičně-technický trénink a konkrétní témata osobního růstu jsou ideální kombinací pro život.

Tato skupina se může považovat jako poslední předskupina pro opravdové karatisty. Cvičení technik úderů, kopů, krytů a tradičních postojů pomohou k zesílení těla. Trénink koordinace spolu s koncentrací zbystří smysl pro pohyb. Podporujeme a motivujeme děti na jejich cestě – časem se může každý dobrovolně rozhodnout pro závodní dráhu. A to buď v podobě sestav (tzv. kata) nebo zápasů (tzv. kumite). Hry a zábavná cvičení jsou součástí hodin, kam se budete rádi vracet.

Kdy?

Každé pondělí a středu 17:00-17:50

Kde?

Náměstí sítná 3113, Kladno - átrium hotelu Kladno

Přihláška do náboru 2022