Úspěchy

2010-2014

2014

MISTROVSTVÍ ČR

1. místo

2. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

3. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Emma Kušková – kata žákyně

Anička Vrábelová – kata žákyně

MISTROVSTVÍ ČR FSKA

Mistři ČR

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Adam Pešek – kata muži

František Moravec – kata mladší žáci

Matyáš Kloubek – kata starší žáci 

Filip Smutný, Šimon Průcha a Matyáš Kloubek – kata team

Nikola Jůzová, Emma Kušková a Verča Jůzová – kata team

Filip Smutný a Šimon Průcha – kata duo

Emma Kušková a Verča Jůzová – kata duo

2. místo

Lubomír Moravec – kata mladší žáci

Bára Veselá – kata mladší žákyně

Anička Vrábelová  – kata starší žákyně

Kája Karlík – kata starší žáci

Verča Jůzová  – kata starší žákyně

Nikola Jůzová, Emma Kušková a Verča Jůzová – kata team

3. místo

Jaroslav Pulec – kata mladší žáci

Filip Jelínek – kata mladší žáci

Dominik Banga – kata starší žáci

Verča Jůzová – kata starší žákyně

Tomáš Kouba – kata starší žáci

Emma Kušková – kata starší žákyně

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Nikola Jůzová a Anička Vrábelová – kata duo 

VC MLADÁ BOLESLAV

1. místo

Anička Vrábelová – kata starší žákyně

Šimon Průcha – kata starší žáci

Anicka Vrabelova, Emma Kuskova – kata duo

2. místo

3. místo

Tomáš Kouba – kata starší žáci

Emma Kušková – kata mladší žákyně

GENERALI CUP

1. místo

Anička Vrábelová – kata starší žákyně

Matyáš Kloubek – kata mladší žáci

Šimon prucha – kata starší žáci

2. místo

Filip Smutný – kata mladší žáci

3. místo

Adam Pešek – kata muži

 

NÁRODNÍ POHÁR HAVÍŘOV

1. místo

Marek Rendla – kata dorostenci

2. místo

3. místo

Matyáš Kloubek – kata mladší žáci

Šimon Průcha – kata starší žáci

NÁRODNÍ POHÁR HAVÍŘOV

1. místo

Marek Rendla – kata dorostenci

2. místo

3. místo

Matyáš Kloubek – kata mladší žáci

Šimon Průcha – kata starší žáci

GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM

1. místo

2. místo

Filip Smutný – kata starší žáci

Emma Kušková – kata mladší žákyně

3. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Adam Pešek – kata muži 

Adam Pešek – kata U21

Anička Vrábelová – kata starší žákyně

NÁRODNÍ POHÁR JUNIORŮ, SENIORŮ PRAHA

1. místo

2. místo

Adam Pešek – kata muži

3. místo

Nikola Jůzová – kata juniorky

Adam Pešek – kata U21

GRAND PRIX BRNO

1. místo

Anička Vrábelová – kata starší žákyně

Matyáš Kloubek – kata mladší žáci

 

2. místo

Emma Kušková – kata mladší žákyně

3. místo

Adam Pešek – kata muži 

NÁRODNÍ POHÁR MLÁDEŽE, LOVOSICE

1. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci 

2. místo

Kušková Emma – kata žákyně 

3. místo

Filip Smutný – kata žáci 

 

MEZINÁRODNÍ TURNAJ GRAND PRIX, Ústí nad Labem

1. místo

2. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky 

Matyáš Kloubek – kata žáci 

3. místo

Nikola Jůzová – kata juniorky 

Adam Pešek – kata U21

MEMORIÁL M. ŠIANSKÉHO LOUNY

1. místo

Anička Vrábelová – katy žákyně 

Marek Rendla – kata dorostenci 

2. místo

Dominik Banga – kata žáci 

Matyáš Kloubek – kata žáci 

3. místo

Adam Pešek – kata muži 

Emma Kušková – kata žákyně

 

EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT MLÁDEŽE TATAMI CUP, Hungary

1. místo

2. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky 

3. místo

Adam Pešek – kata muži

2013

MISTROVSTVÍ ČR WKF

1. místo

2. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

3. místo

Anička Vrábelová – kata žákyně

Marek Rendla – kata starší žáci

MISTROVSTVÍ ČR FSKA

1. místo

Nikola Jůzová

Emma Kušková

Anička Vrábelová

Matyáš Kloubek 

2. místo

Filip Smutný

Tomáš Pešek

3. místo

Roman Čačko

Dominik Banga

Marek Rendla 

Šimon Průcha

GENERALI CUP, ÚSTÍ NAD ORLICÍ

1. místo

Filip Smutný – kata žáci

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Anička Vrábelová – kata žákyně

Matyáš Kloubek – kata žáci

 

2. místo

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

Marek Rendla – kata starší žáci

Veronika Jůzová – kata žákyně

BOHEMIA CUP, ČESKÉ BUDĚJOVICE

1. místo

Iva Dvořáková – kata ženy

2. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Matyáš Kloubek – kata žáci

 

3. místo

Marek Rendla – kata starší žáci

Emma Kušková – kata starčí žáci

 

SHOTOKAN CUP, VAMBERK

1. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

Iva Dvořáková – kata ženy

Nikola Jůzová – kata dorostenky

2. místo

Marek Rendla – kata starší žáci

Adam Pešek – kata muži 

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

Filip Smutný – kata žáci

Anička Vrábelová – kata žákyně

Veronika Jůzová – kata žákyně

NÁRODNÍ POHÁR MLÁDEŽE, ÚSTÍ NAD LABEM

1. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

2. místo

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

Anička Vrábelová – kata žákyně

Veronika Jůzová – kata žákyně

Šimon Průcha – kata žáci

Marek Rendla – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

Filip Smutný – kata žáci

GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM

1. místo

2. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

Matyáš Kloubek – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

3. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Marek Rendla – kata žáci

WAKIZAŠI CUP

1. místo

Emma Kušková – kata žákyně

2. místo

Anička Vrábelová – kata žákyně

3. místo

Marek Rendla – kata žáci

Filip Smutný – kata žác

EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT MLÁDEEŽE EURO CUP - Rakousko

1. místo

Filip Smutný – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

Nikola Jůzová – kata žákyně

Šimon Průcha – kata žáci

 

2. místo

Marek Rendla – kata žáci

3. místo

Anička Vrábelová – kata žákyně

GRAND PRIX HRADEC KRÁLOVÉ

1. místo

ŠImon Průcha – kata žáci

2. místo

Anička Vrábelová – kata žákyně

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

Marek Rendla – kata starší žáci

NÁRODNÍ POHÁR ČESKÁ LÍPA

1. místo

Emma Kušková – kata žákyně

Matyáš Kloubek – kata žáci

2. místo

3. místo

Nikola Jůzová – kata žákyně

Šimon Průcha – kata žáci

Anička Vrábelová – kata žákyně

ÚSTECKÝ REGIONÁLNÍ POHÁR - LOUNY

1. místo

Marek Rendla – kata dorostenci

Matyáš Kloubek – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

Anička Vrábelová – kata žákyně

2. místo

Šimon Průcha – kata dorostenci

3. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Filip Smutný – kata žáci

Veronika Jůzová – kata žákyně

HARRASUTO WORLD CUP

1. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

 

2. místo

Adam Pešek – kata muži

3. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

Emma Kušková – kata žákyně

Marek Rendla – kata dorostenci

 

KESL CUP ( Praha )

1. místo

Matyáš Kloubek – kata mladší žáci

Anička Vrábelová – kata mladší žákyně

Adam Pešek, Nikola Jůzová, Marek Rendla – kata team

2. místo

Filip Smutný – kata mladší žáci

Veronika Jůzová – kata mladší žákyně

Šimon Průcha – kata starší žáci

Nikola Jůzová – kata hnědé pásky

Adam Pešek – kata hnědé pásky

3. místo

Dominik Banga – kata žáci

Tomáš Pešek – kata žáci

Emma Kušková – kata mladší žákyně

Katka Jelínková – kata mladší žákyně

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Veronika Jůzová, Emma Kušková, Anička Vrábelová – kata team

Filip Smutný, Matyáš Kloubek, Šimon Průcha – kata tem

2012

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ( Č. Budějovice )

1. místo

2. místo

3. místo

Šimon Průcha

GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM ( Ústí nad Labem )

1. místo

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

2. místo

3. místo

VELKÁ CENA MLADÉ BOLESLAVI ( Mladá Boleslav )

1. místo

2. místo

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

3. místo

Filip Smutný – kata žáci

SHOTOKAN CUP ( Kostelec nad Orlicí )

1. místo

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

2. místo

Andy Hovorková – Kata mladší žákyně

3. místo

Vadík Lukaševič – Kumite muži – 65 kg

 

EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT MLÁDEŽE GRAND PRIX ( Hradec Králové )

1. místo

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

2. místo

3. místo

MISTROVSTVÍ ĆR FSKA ( Česká Lípa )

1. místo

Marek Rendla – kata starší žáci

2. místo

Šimon Průcha – kata mladší žáci

3. místo

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

BUDAPEŠŤ CUP ( Maďarsko )

1. místo

2. místo

3. místo

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

VAMBERSKÝ LVÍČEK ( Vamberk )

1. místo

2. místo

3. místo

Marek Rendla – kata starší žáci

MISTROVSTVÍ SVĚTA KARATE WKC ( Litva )

1. místo

mistr světa Barbora Bosnyaková

2. místo

3. místo

EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT MLÁDEŽE GRAND PRIX ( Ústí nad Labem )

1. místo

2. místo

Nikola Jůzová – kata žákyně

3. místo

Barbora Bosnyaková – kata ženy

VELKÁ CENA MĚSTA NYMBURK ( Nymburk )

1. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

Nikola Jůzová – kata žákyně

 

2. místo

Pavlína Morávková – kata žákyně

3. místo

Šimon Průcha – kata žáci

Adam Pešek – kata muži

EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT MLÁDEŽE GRAND PRIX ( Hradec Králové )

1. místo

Nikola Jůzová – kata žákyně

2. místo

3. místo

ÚSTECKÝ PŘEBOR KARATE ( Louny )

1. místo

Marek Rendla – kata žáci

Nikola Jůzová – kata žákyně

Veronika Jůzová – kata duo

Jůlie Heroldová – kata duo

 

2. místo

Filip Němeček – kata žáci

Veronika Jůzová – kata žákyně

Marek Rendla -kata duo

Filip Němeček – kata duo

3. místo

2011

MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE ( Ústí nad Labem )

1. místo

2. místo

3. místo

Nikola Jůzová

MISTROVSTVÍ ČR FSKA ( Česká Lípa )

1. místo

Vopelák Jakub – kata dorostenci

Heroldková Jůlie – kata duo

Jůzová Veronika – kata duo

2. místo

Karaus Vojta – kata junioři

Vopelák Jakub – kata junioři

Pešek Adam – kata team

Němeček Filip – kata team

Karaus Vojta – kata team

Pešek Adam – kata duo

Karaus Vojta – kata duo

3. místo

Albrecht Karel – kata žáci

Samec Petr – kata žáci

Bohme Marek- kata žáci

Průcha Šimon – kata žáci

Jůzová Nikola – kata žákyně

Pešek Adam – kata junioři

Petrželková Eva – kata dorostenky

Pešková Hanka – kata seniorky

Průcha Šimon – kata duo

Lisý Daniel – kata duo

Pešek Adam – kata duo

Karaus Vojta – kata duo

Rendla Marek – modelové situace

Němeček Filip – modelové situace

Jůzová Veronika- kata team

Jůzová Nikola – kata team

Heroldová Jůlie – kata team

Rendla Marek – kata duo

Němeček Filip – kata duo

VÁNOČNÍ CENA MLADÉ BOLESLAVI ( Mladá Boleslav )

1. místo

2. místo

Marek Böhme – kata mladší žáci

3. místo

Adam Pešek – kata kadeti

Vojta Karaus – kata kadeti

Tereza Jaňourová – kata mladší žákyně

LIBERECKÝ POHÁR ( Zákupy u České Lípy )

1. místo

Marek Böhme – kata mladší žáci

Nikola Jůzová – kata starší žákyně

Rendla Marek, Švanda Ondřej, Filip Němeček – kata team žáci

Adam Pešek – kata kadeti

2. místo

Tereza Jaňourová – kata starší žákyně

Marek Rendla – kata žáci

Vojta Karaus – kata kadeti

Veronika Jůzová, Nikola Jůzová, Tereza Jaňourová – kata team žákyně 

3. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

MEZINÁRODNÍ TURNAJ KARATE NORTH BOHEMIA CUP ( Ústí nad Labem )

1. místo

2. místo

Tereza Jaňourová – kata žákyně

3. místo

MEMORIÁL MIROSLAVA ŠIANSKÉHO ( Louny )

1. místo

Tomáš Mrázek – kata mladší žáci

Marek Böhme – kata žáci

Tereza Jaňourová – kata žákyně

Vojta Karaus – kata dorostenci

2. místo

Adam Pešek – kata junioři

Nikola Jůzová – kata žákyně

3. místo

Matyáš Drozd – kata dorostenci

STŘEDOČESKÝ PŘEBOR KARATE ( Kladno )

1. místo

Marek Böhme – kata žáci

Tereza Jaňourová – kata žákyně

Ondřej Švanda – kata starší žáci

Martina Krupková – kata dorostenky

Matěj Bernášek – kata junioři

Andrea Hovorková – kata juniorky

Vadim Lukaševič – kata muži

Andrea Hovorková – kata ženy

Marek Böhme – kata žáci

Nikola Jůzová – kata žákyně

Hanka Pešková – kata masters

Marek Rendla, Ondra Švanda, Filip Němeček – kata team žáci

Saša Růčková, Tereza Jaňourová, Nikola Jůzová – kata team žákyně

Vadim Lukaševič, Adam Pešek, Matěj Bernášek – kata team muži

 

2. místo

Marek Rendla – kata žáci

Nikola Jůzová – kata žákyně

Oldřich Šíma – kata starší žáci

Adam Pešek – kata junioři

Pavlína Morávková – kata žákyně

Matěj Belička – kata dorostenci

Soňa Heroldová – kata ženy

Rosťa Růčka, Vojta Holub, Matyáš Drozd – kata team žáci

 

3. místo

Filip Němeček – kata starčí žáci

Tomáš Mrázek – kata žáci

Matyáš Drozd – kata starší žáci

Vojta Holub – kata starší žáci

Julie Heroldová – kata žákyně

Elisabeth Záluská – kata dorostenky

Ondřej Strnad, Daniel Lisý, Aleš Rak – kata team žáci

WAKIZAŠI CUP ( Nymburk )

1. místo

2. místo

Andrea Hovorková – kata dorostenky

 

3. místo

Adam Pešek – kata dorostenci

Nikola Jůzová – kata žákyně

Marek Böhme – kata žáci

VYZÝVATELSKÝ TURNAJ KARATE DĚTÍ A MLÁDEŽE KLADNO vs. SLANÝ ( Slaný )

1. místo

Karel Albrecht – předškoláci

Michal Morávek – kurz

Pavla Morávková – kurz nad 12 let

Tomáš Mrázek – pokročilí

Nikola Jůzová – pokročilí

Vadim Lukaševič – pokročilí

 

2. místo

Jakub Maleček – předškoláci

Kuba Petrovský – kurz

Isabela Záluská – kurz

Marek Böhme – pokročilí

Filip Němeček – pokročilí

Ondra Švanda – pokročilí

 

3. místo

Jaňour Vojta – předškoláci

Verča Jůzová – kurz

Honza Pulchart – kurz

Šimon Průcha – pokročilí

Marek Rendla – pokročilí

Adam Pešek – pokročilí

POHÁR NADĚJÍ ( Nový Bor )

1. místo

Marek Böhme – kata žáci

Nikola Jůzová – kata žákyně

2. místo

Tomáš Mrázek – kata žáci

3. místo

Šimon Průcha – kata žáci

Tereza Jaňourová – kata žákyně

MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ ( Mladá Boleslav)

1. místo

2. místo

3. místo

Lukáš Maule, Vadim Lukaševič, Miloslav Kabeš – kata team muži

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FSKA ( Děčín )

1. místo

Marek Bohme – kata žáci do 8 let

Matěj Bernášek – kata dorostenci 9-6 Kyu

Honza Hladký – kata muži 9-6 Kyu

Hanka Pešková – kata Masters 9-6 kyu

Lukáš Maule, Vadim Lukaševič – kata duo muži

Lukáš Maule, Vadim Lukaševič, Míla Kabeš – kata team muži

Lukáš Maule, Míla Kabeš – modelové situace muži

Marek Rendla, Ondra Švanda – modelové situace žáci

Jůzová Nikola, Tereza Jaňourová – kata duo mladší žákyně

2. místo

Tereza Jaňourová – kata žákyně do 8 let

Honza Bohme – kata Masters 9-6 kyu

Adam Pešek, Vojta karaus – modelové situace muži

3. místo

Adam Pešek – kata dorostenci  9-6 kyu

Vadim Lukaševič – kata muži

Ondra Švanda, Marek Rendla, Filip Němeček – kata team žáci

Matěj Bernášek, Martin Švehla – modelové situace muži

Vašek Schertler, Matěj Bernášek – kata duo muži

Adam Pešek, Vojta Karaus – kata duo muži

Andrea Hovorková, Vojta Karaus, Adam Pešek – kata team mix 

MISTROVSTVÍ ČR SHIKON BUDOKAI ( Jablonec nad Nisou )

1. místo

Tereza Jaňourová – kata žákyně

2. místo

Ondra Švanda – kata žáci

3. místo

Adam Pešek – kata dorostenci

PRAGUE OPEN ( Praha )

1. místo

2. místo

3. místo

Adam Aylsworth – kata žáci

Nikola Jůzová – kata žákyně

Vadim Lukaševič – kata muži