Úspěchy

2010-2014

2017

Mistrovství ČR WKF, Karlovy Vary

1. místo

Anička Kolaříková – kata žákyně 

2. místo

3. místo

Mistrovství ČR FSKA, Česká Lípa

Mistři ČR

Vláďa Hout – kata žáci

Anička Vrábelová – kata dorostenky OPEN

2. místo

Matyáš Houska – kata žáci

Valeria Kuzněcová kata žákyně

Anička Vrábelová – kata dorostenky 

Milena Najmanová – kata ženy

Daniel Fraibiš – kata duo

Vláďa Hout – kata duo

3. místo

Denisa Holubovská – kata žákyně

Bára Veselá – kata dorostenky

Bára Veselá – kata dorostenky OPEN

Jakub Krausz – kata dorostenci

Tomáš Kouba – kata dorostenci

Anička Kolařiková – kata žákyně

František Rozner – kata žáci

Sam Černých – kata dorostenci

Valeria Kuzněcová – kata duo

Anička Kolaříkova – kata duo

Jakub Krausz – kata duo

Tomáš Kouba – kata duo

Vánoční cena, Mladá Boleslav

1. místo

Tomáš Kouba – kata junioři 

Anička Kolaříková – kata žákyně

2. místo

Jakub Krauzs – kata dorostenci 

3. místo

Mezinárodní turnaj Grand Prix Ostrava

1. místo

2. místo

3. místo

Marek Rendla – kata junioři

Matyáš Houska – kata mladší žáci

Mezinárodní turnaj GRAND PRIX, Ústí nad Labem

1. místo

2. místo

3. místo

Anička Kolaříková – kata mladší žákyně

Matyáš Houska – kata mladší žáci

Národní pohár žáků, Kladno

1. místo

Anička Kolaříková – kata mladší žákyně

2. místo

Matyáš Houska – kata mladší žáci

3. místo

Bohemia Open, České Budějovice

1. místo

Anička Kolaříková – kata mladší žákyně

2. místo

Marek Rendla – kata junioři

Matyáš Houska – kata mladší žáci

3. místo

Bára Veselá – kata dorostenky

Národní pohár mládeže, Trutnov

1. místo

2. místo

3. místo

Anička Kolaříková – kata mladší žákyně 

Memoriál Šianského, Louny

1. místo

Anička Kolaříková – kata žákyně

Matyáš Houska – kata žáci 

Valeria Kuzněcová – kata žákyně

Vladislav Hout – kata žáci 

Adam Pešek – kata muži 

2. místo

Jakub Krausz – kata dorostenci 

3. místo

Tomáš Kouba – kata junioři

Lázeňský pohár, Karlovy Vary

1. místo

Marek Rendla – kata muži 

Anička Kolaříková – kata ml. žákyně

Matyáš Houska – kata ml. žáci

2. místo

Jakub Krausz – kata st. žáci

Adam Pešek – kata muži 

3. místo

Valeria Kuzněcová – kata žákyně

Bára Veselá – kata dorostenky

​​Arawaza Cup, Halle/Německo

1. místo

2. místo

Anička Kolaříková – kata žákyně

3. místo

Emma Kušková – kata dorostenky

Pohár nadějí, Česká Lípa

1. místo

Tomáš Kouba – kata dorostenci

Marek Rendla – kata junioři

Bára Veselá – kata dorostenky

Tomáš Smutný – kata starší žáci 

Vladislav Hout – kata mladší žáci 

2. místo

Emma Kušková – kata dorostenky

Bára Veselá – kata dorostenky

Jakub Krausz – kata dorostenci

3. místo

Valeria Kuzněcová – kata žákyně 

Anička Kolaříková – kata mladší žákyně 

​Ústecký regionální pohár, Ústí nad Labem

1. místo

2. místo

Vláďa Hout – kata žáci 

Valeria Kuznecova – kata žákyně

Matyáš Houska – kata žáci 

Kuba Krausz – kata dorostenci

Marek Rendla – kata junioři 

3. místo

Emma Kušková – kata dorostenky

Barča Veselá – kata dorostenky

Tomáš Smutňák Smutný – kata žáci

2016

MISTROVSTVÍ ČR WKF, Praha

1. místo

Matyáš Houska – kata žáci

2. místo

3. místo

Tomáš Kouba – kata dorostenci

MISTROVSTVÍ ČR FSKA, Česká Lípa

1. místo

Jakub Krausz  – kata team 

Tomáš Kouba  – kata team 

Tomáš Smutný – kata team 

Marek Rendla – kata junioři 

Adam Pešek – kata muži 

Jan Stránský  – kata žáci

 

2. místo

Matyáš Houska – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

Tomáš Kouba – kata junioři 

Barbora Veselá – kata dorostenky

Tomáš Kouba  – kata duo

Jakub Krausz – kata duo

Jan Stránský  – kata duo 

Matyáš Houska – kata duo

Barbora Veselá – kata duo 

Emma Kušková  – kata duo 

3. místo

Tomáš Smutný – kata žáci

Bára Veselá – kata dorostenky

Emma Kušková – kata žákyně

 

VÁNOČNÍ CENA, Mladá Boleslav

1. místo

Matyáš Houska – kata žáci

2. místo

Emma Kušková – kata žákyně

Barbora Veselá – kata dorostenky

Tomáš Kouba – kata dorostenci

Jakub Krausz – kata žáci

Tomáš Smutný – kata žáci

3. místo

Jan Stránský – kata žáci

Marek Rendla – kata junioři

NÁRODNÍ POHÁR MLÁDEŽE, Brno

1. místo

2. místo

Matyáš Houska – kata žáci

3. místo

ÚSTECKÝ REGIONÁLNÍ POHÁR, 1. kolo

1. místo

Matyáš Houska – kata žáci 

Bára Veselá – kata žákyně

Matyáš Kloubek – kata žáci

Nikola Jůzová – kata ženy

2. místo

Jan Stránský – kata žáci 

Filip Smutný – kata žáci 

3. místo

Tomáš Smutný – kata žáci 

Tomáš Kouba – kata žáci 

2015

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY WKF

1. místo

2. místo

3. místo

Emma Kušková – kata žákyně

Veronika Jůzová – kata žákyně

Filip Smutný – kata žáci

Matyáš Kloubek – kata žáci

VELKÁ CENA MĚSTA CHODOV

1. místo

Adam Pešek – kata muži

Nikola Jůzová – kata juniorky

Matyáš Houska – kata žáci

Matyáš Kloubek – kata žáci

Veronika Jůzová – kata žákyně

Filip Smutný – kata žáci

2. místo

Tomáš Smutný – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

3. místo

Nikola Jůzová – kata ženy

Marek Rendla – kata dorostenci

Emma Kušková – kata žáci

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FSKA

1. místo

Adam Pešek – kata muži

Nikola Jůzová – kata juniorky

Matyáš Houska – kata žáci

Veronika Jůzová – kata žákyně

2. místo

Filip Smutný – kata žáci

Marek Rendla – kata dorostenci

Barbora Veselá – kata žákyně

 

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

Tomáš Smutný – kata žáci

VC MLADÁ BOLESLAV

1. místo

Nikola Jůzová – kata juniorky

Matyáš Houska – kata žáci

2. místo

3. místo

GENERALI CUP, Ústí nad Orlicí

1. místo

Matyáš Houska – kata žáci

Adam Pešek – kata muži

Marek Rendla – kata dorostenci

Veronika Jůzová – kata žákyně

Nikola Jůzová – kata juniorky

Filip Smutný – kata žáci

2. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

3. místo

Adam Pešek – kata muži

Emma Kušková – kata žákyně

Tomáš Smutný – kata žáci

NÁRODNÍ POHÁR SENIORŮ

1. místo

2. místo

3. místo

Nikola Jůzová – kata juniorky

Nikola Jůzová – kata seniorky

BANZAI CUP, BERLIN

1. místo

2. místo

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

1. KOLO ÚSTECKÉHO PŘEBORU

1. místo

Nikola Jůzová – kata juniorky

Adam Pešek – kata muži 

Šimon Průcha – kata dorostenci 

 

2. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

Matyáš Kloubek – kata žáci

 

3. místo

Emma Kušková – kata žákyně

Tomáš Kouba – kata žáci

Filip Smutný – kata žáci 

 

NÁRODNÍ POHÁR

1. místo

Nikola Jůzová – kata dorostenky

Anna Vrábelová – kata žákyně

2. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně 

3. místo

MEMORIÁL ŠIANSKÉHO, LOUNY

1. místo

Anna Vrábelová – kata žákyně

Nikola Jůzová – kata juniorky

Marek Rendla – kata dorostenci

2. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

Filip Smutný – kata žáci

Emma Kušková – kata žákyně

3. místo

Tomáš Kouba – kata žáci

Matyáš Kloubek – kata žáci

Šimon Průcha – dorostenci

Adam Pešek – kata muži

 

MEZINÁRODNÍ TURNAJ KARATE EUROCUP, ZELL AM SEE

1. místo

2. místo

Emma Kušková – kata žákyně

3. místo

Adam Pešek – kata muži

2. NÁRODNÍ POHÁR DĚTÍ A MLÁDEŽE, LOVOSICE

1. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

2. místo

Filip Smutný – kata žáci

3. místo

Marek Rendla – kata dorostenci

Emma Kušková – kata žákyně

MEZINÁRODNÍ TURNAJ GRAND PRIX, ÚSTÍ NAD LABEM

1. místo

2. místo

Filip Smutný – kata žáci

3. místo

Adam Pešek – kata muži

MEZINÁRODNÍ TURNAJ GRAND PRIX, HRADEC KRÁLOVÉ

1. místo

2. místo

Anna Vrábelová – kata žákyně

3. místo

Matyáš Kloubek – kata žáci

PŘEBOR KARATE, ÚSTÍ NAD LABEM

1. místo

Nikola Jůzová – kata juniorky

Adam Pešek – kata muži

Šimon Průcha – kata dorostenci

2. místo

Veronika Jůzová – kata žákyně

Matyáš Kloubek – kata žáci

3. místo

Emma Kušková – kata žákyně

Tomáš Kouba – kata žáci

Filip Smutný – kata žáci